kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

28. září 2019

Zúčastnili jsme se konferencí Potravinářství a Farmacie

Vytvořil:

Michal Kebo

Zástupci ATEsystem byli účastníky dvou konferencí Trade Media International - Moderní technologie pro farmaceutický průmysl a Moderní technologie v potravinářském průmyslu. Konference se konaly v brněnském hotelu Avanti ve dnech 24. a 25. září 2019.

Konference byly již tradičně zaměřeny na představení nejmodernějších technologií, možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací ve farmaceutickém i potravinářském průmyslu. Tématy byli i další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby, které obě odvětví vyžadují. 

Společnost ATEsystem měla na obou konferencích prezentaci formou výstavky s živým demem s kontrolou vybraných surovin a výrobků (hladina kapalin ve zkumavkách, balení léků, ovoce) kamerou citlivou ve SWIR spektru.

SWIR spektrum dokáže prohlédnout blistrem léků, potiskem obalu léčiv, flakónků nebo balení potravin, rozpoznat od sebe různé čiré tekutin v totožných zkumavkách, či rozpoznat skrýté vady (hnilobu, potlučení apod.) na ovoci a zelenině. Více informací se dozvíte v článku "Co vše jste (ne)věděli o SWIR aplikacích".

Také jsme vybrali komponenty z našeho portfolia, které splňují normu IP69K - světla a kamerové kryty v nerezovém inertního materiálu, nebo například telecentrické objektivy, které dokáží snímat a měřit potravinářské i farmaceutické výrobky a suroviny s přesností až v řádu mikrometrů.

V postranním panelu si můžete prohlednou prezentace pro farmaceutický a potravinářský průmysl. >>

Konference TMI Moderní technologie v potravinářském a farmaceutickém průmyslu

Logo
Top