kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

25. únor 2019

Srdečně vás zveme na na veletrh AMPER 2019

Vytvořil:

Michal Kebo

Přijďte navštívit náš stánek na veletrhu AMPER 2019. Představíme vám nejnovější produkty v našem portfoliu, nové produkty vyvinuté v ATEsystem a už tradičně také několik živých dem. Speciální pozornost věnujeme oblasti 3D snímání a kamerových komponentů pro tuto oblast.

Další ročník veletrhu AMPER je již za dveřmi a jako obvykle vás srdečně zveme, abyste se za námi zastavili na náš stánek.

ATEsystem - logoVeletrh AMPER 2019

27. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

Datum: 19.-22. 3. 2019
Místo konání: Výstaviště Brno 
Kde nás najdete: Hala V, stánek číslo 4.12

Budeme prezentovat novinky z oblastí 2D a 3D průmyslových kamer, speciálních objektivů, osvětlovačů a systémů pro strojové vidění světových výrobců Basler, JAI, SVS-Vistek, Photoneo, Photonfocus, Computar, Kowa, Theia a mnoha dalších.

Speciální pozornost letos věnujeme oblasti 3D snímání!

Živá dema

Jako obvykle vám představíme několika živých exponátů:

  • 3D senzor PhoXi 3D Scanner S - ukázka inovativní technologie firmy Photoneo, pomocí které lze získat velmi přesnou 3D rekonstrukci statické scény. Technologie využívá princip laserové triangulace s promítanými vzory.
  • 3D senzor Automation Technology C5-4090CS18-842 – ukázka 3D rekonstrukce s vysokým rozlišením snímané pohyblivé scény. Tento senzor využívá princip laserové triangulace s jednou laserovou linkou, pomocí které je proskenován celý povrch objektu.
  • Kamery Basler – toto demo ukazuje různorodé portfolio plošných kamer Basler ace classic, ace U a ace L. Ukážeme vám některé inovativní funkce, které lze v kamerách používat, vysoké rozlišení nejnovějších modelů a synchronizaci mezi kamerami, a také  použití našich vlastních produktů, které jsme vyvinuli s kamerami Basler – P-Iris, Canon Controller, konektorový blok a chladič.
  • Komplexní demo s několika funkcemi kontroly automobilového světlometu 
  • HDMI sestava – ukážeme vám možnost velmi jednoduché digitalizace obrazu s přímým napojením pomocí HDMI kabelu na monitor či televizi, který umožní na jednom monitoru zobrazit až 4 obrazy z 4 různých kamer, mezi kterými lze přepínat velice obdobně jako u dohledových kamer.
  • a možná další.

Produkty ATEsystem

Budete mít možnost prohlédnou si produkty vyvinuté v laboratořích ATEsystem:

Sjednejte si schůzku v konkrétní čas s konkrétní osobou. Kontaktujte nás!

Těšíme se na setkání!

Tým ATEsystem.

Logo
Top