kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

8. leden 2016

Studie a testy na vzorcích

Vytvořil:

ATEsystem s.r.o.

Pošlete nám Vaše vzorky k otestování v naší laboratoři strojového vidění. Na základě výsledku testu navrhneme vhodné parametry a konkrétní komponenty kamerové sestavy.

Nechejte si od nás navrhnout vhodnou kombinaci kamery, objektivu, světla, komunikačního rozhraní a dalších součástí ještě před nákupem!

Naprostá většina úloh počítačového vidění vyžaduje provedení zkoušky nebo studie proveditelnosti. Na základě výsledků studie lze rozhodnout, zda navržené komponenty vyhoví požadované úloze. V mnoha případech ani předem nevíme, jakou kameru, jaký objektiv či osvětlovač vlastně použijeme. Studujeme vlastnosti povrchu vzorku, jeho tvar či optické vlastnosti. Často v testu vyzkoušíme více způsobů nasvícení, používáme i různé vlnové délky, zkoušíme polarizaci světla atd. Důležitá je také správná kombinace komponent, například optimální vývěr komunikačního rozhraní, rozlišení kamery a optického výkonu objektivu.

Naše laboratoř je vybavena více než 200 kusy kamer, objektivů, světel a dalších komponent pro stavbu kamerového systému. Nabízíme Vám možnost využití našeho vybavení pro vyzkoušení ve vaší aplikaci. Zašlete nám vzorky testovaného výrobku, dejte nám specifikaci, co je třeba vidět, detekovat či měřit a my provedeme test. Můžete také přijet k nám a zúčastnit se testu. Samozřejmostí je poskytnutí nezbytné kabeláže, konektorů, adaptérů a dalších doplňků.

Využijte uvedených kontaktů a konzultujte s námi Vaše požadavky pro testování.

Nejste-li seznámeni s použitím konkrétní kamery, rádi Vám testovací sadu dovezeme a seznámíme Vás s její obsluhou a dořešíme případné problémy u Vás na místě. Neváhejte a požádejte nás o předvedení jakéhokoliv produktu z naší nabídky. Rádi přijedeme k Vám.

Můžete také využít možnosti zapůjčení testovací sestavy pro testování u Vás.

 

Logo
Top