kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

23. červen 2016

Mikroskopové kamery Basler v prodeji

Vytvořil:

ATEsystem

Basler PowerPack for Microscopy obsahuje vše, co je potřeba pro profesionální mikroskopické zobrazení. Jedná se o sestavu výkonné mikroskopové kamery, kabeláže a software. Balíček obsahuje všechny potřebné komponenty pro jednoduché nastavení a snadnou instalaci.

Kamery Basler pulse na mikroskopuMikroskopové kamery

Logo BaslerK dispozici jsou mikroskopové kamery ve dvou mechanických provedeních (ace a pulse). Portfolio zahrnuje přesné a citlivé kamery Basler, včetně profesionální aplikace Basler Microscopy Software. Můžete si vybrat z pěti modelů digitálních mikroskopických kamer s vysokou obrazovou kvalitou a snímáním v reálném čase. Výhodou je vynikající reprodukce barev, věrnost obrazu a výborný dynamický rozsah.

Klíčové vlastnosti:

  • Nejmodernější technologie CMOS senzorů pro dosažení nejlepšího výkonu
  • Rozlišení od 1,2 MP až do 5 MP pro prvotřídní obrazovou kvalitu
  • USB 3.0 rozhraní v Plug-and-Play provedení a super rychlý přenos dat
  • Frekvence až 82 snímků za vteřinu pro plynulý živý náhled, rychlé zaostření a vzorkování
  • Unikátní funkce vylepšení obrazu a nastavení barev optimalizované pro mikroskopii
  • Vyrobeno s německou precizností při nejlepším poměru cena/výkon

Kabeláž a software

Začínající uživatelé ocení, že balíček Basler PowerPack for Microscopy obsahuje kromě všech potřebných komponentů také testovaný a kompatibilní USB 3.0 datový kabel a stručný návod pro rychlou instalaci.

Nejdůležitější součástí balíčku je profesionální software pro mikroskopii, který slouží k ovládání kamery, snímání a zpracování obrazu i následnou analýzu. Basler Microscopy Software je dodáván zdarma v rámci balíčku Basler PowerPack. Nabízí snadnou instalaci, intuitivní uživatelské rozhraní se širokou škálou nástrojů a funkcí, a také komplexní přehlednou nápovědu.

Basler Microscopy Software - pseudo coloring 
Basler Microscopy Software - měření plochy Basler Microscopy Software - měření rozměrů

Basler PowerPack se tak stává ideálním řešením pro mnoho aplikací, jako monitoring, dokumentace a archivace ve výzkumných i průmyslových zařízeních.

TIP: Stáhněte si dokument “How Can I Find the Right Digital Camera for my Microscopy Application?

„Získejte nejlepších výsledky měření v oblasti mikroskopie za využití nejmodernější a vysoce spolehlivé technologie. Díky preciznosti výrobce Basler, dlouhé životnosti kamer a komponentů a dobré a dlouhodobé dostupnosti na trhu máte nejlepší předpoklady k návratnosti vaší investice!“

Máte-li zájem o více informací o možnostech kamer Basler pro mikroskopii, kontaktujte nás ještě dnes. K dispozici jsou také demonstrační sestavy k zapůjčení zdarma!

Kamery Basler pulse a ace pro mikroskopy

Logo
Top