kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

20. duben 2020

Pracujeme v běžném režimu

Vytvořil:

Michal Kebo

V souvislosti s aktuální situací bychom vás rádi informovali o aktuálním stavu v naší firmě. Abychom nenapomáhali šíření viru, byli jsme nuceni zanechat návštěv našich zákazníků a také nepřijímáme návštěvy u nás. Jinak ale fungujeme v běžném režimu.

Všechny poskytované služby i nabídka produktů z našeho portfolia zůstaly nezměněny.

Vzdálené podpora - videohovory

Jelikož za vámi nemůžeme jezdit, nabízíme Vám možnost spojit se s námi, mimo standardní kanály, také prostřednictvím videohovoru. Kontaktujte nás, prosím, telefonicky či e-mailem a domluvte si videohovor s konkrétním pracovníkem na konkrétní čas. Můžete se s námi spojit prostřednictvím aplikací Microsoft Teams, Skype a po domluvě také dalších.

Nepotkáme se na AMPERu? Potkejme se tedy na e-shopu!

Inteznivně pracujeme na spuštění unikátního e-shopu kamer a komponent pro strojové vidění. Nyní "vychytáváme poslední mouchy". Ohledně spuštění e-shopu pro zákazníky Vás budeme již brzy informovat prostřednictvím newsletteru a novinkou na našich webových stránkách.

Přejem pevné zdraví Vám a Vašim blízkým a také abyste tyto těžké chvíle zvládli co nejlépe. Věříme, že nám situace umožní se již brzy opět setkat.

S pozdravem
tým ATEsystem

KONTAKTUJTE NÁS

tel: +420 595 172 720
email: kamery@atesystem.cz

Logo
Top