kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

16. srpen 2016

Nová verze softwaru pylon 5 (5.0.5)

Vytvořil:

Michal Kebo

Softwarový balík pylon 5 (verze 5.0.5) vhodný pro všechny průmyslové kamery Basler - maticové i řádkové - nezávisle na komunikačním rozhraní. Poskytuje stabilní a spolehlivou výměnu dat mezi počítačem a kamerou při minimální zátěži CPU. Nově také pro Mac OS X!

Camera Software Suite pylon 5 pro Mac OS X. Jedná se o první verzi softwaru pylon, která oficiálně podporuje operační systém Mac OS X (verze Yosemite 10.10 a El Capitano 10.11).  Camera Software Suite pylon verze 5.0.5 podporuje všechny kamery Basler GigE Vision a Basler USB3 Vision. Pylon 5.0.5 založen na novém standardu GenICam 3.

Nové C-API pylon pro Linux (x86 a ARM) - doposud podporoval software pylon pro Linux pouze programovací jazyk C++. S novou verzí  pylon 5 přichází možnost programování také v  programovacím jazyku C, který je stále mezi vývojáři Linux velmi populární.

Nové .NET API pylon pro Windows - software pylon 5 nyní poskytuje nové .NET API, což usnadňuje vývoj softwaru pro vývojáře v programovacích jazycích C# nebo VB.NET. Starší verze .NET API je stále podporována.

GigE Vision - ovladač GigE Filtr je nyní k dispozici i pro Windows 10. Software pylon 5 je nyní možné provozovat na všech podporovaných verzích Windows bez potřeby jakéhokoliv dalšího ovladače. Tím se výrazně zjednodušuje užití pylon pro GigE Vision.

Novou verzi softwaru pylon 5 můžete stáhnout na stránkách výrobce Basler

Logo
Top