kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

11. listopad 2016

Nový portál Imaginghub.com pro podporu strojového vidění ve vestavných systémech

Vytvořil:

Michal Kebo

Basler ve spolupráci s dalšími firmami spustil nový portál Imaginghub.com. Nyní se můžete na tento portál zaregistrovat. Portál se specializuje na technologie strojového vidění ve spojení s vestavnými systémy. Jedná se o unikátní platformu pro inženýry, vývojáře softwaru a fandy strojového vidění od začátečníků po profesionály.

Obrázek Imaginghub.com
Na portálu Imaginghub.com můžete pracovat na společných řešení vestavných systémů akvizice a zpracování obrazu a vizuální inspekce, najít partnery pro své projekty, sdílet své znalosti odbornou veřejností a celkově prezentovat projekty pro širší publikum.Na webu imaginghub.com můžete:

  • spojit se s dalšími inženýry, vývojáři a výrobci systémů a komponentů pro strojové vidění z celého světa,
  • vyměňovat nápady s ostatními, diskutovat o řešeních a aplikacích a spolupracovat na nalezení nejlepšího řešení pro váš projekt vestavného řešení pro zpracování obrazu,
  • vyhledávat referenční návrhy a řešení podobných aplikací systémů,
  • najít technologie nebo systémové integrátory v galerii partnerů.

Čelíte záludnému problému nebo hledáte řešení pro vaši aplikaci vestavného systému v oblasti získání a zpracování obrazu? Podívejte se, jak ostatní systémoví integrátoři řešili obdobné problémy ve svých aplikacích, spojte se s nimi a celkově prezentujte váš projekt na portálu Imaginghub.com.

Logo
Top