kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

19. červen 2017

Novinka: Kompaktní monitory BeeTronics až v rozlišení Full HD v naší nabídce

Vytvořil:

Michal Kebo

Stali jsme se distributory kompaktních monitorů BeeTronics. Tyto monitory se vyrábějí ve velikostech 7-15" a poskytují kvalitní a velmi ostrý obraz. Některé modely jsou v rozlišení Full HD a v robustním kovovém housingu. Jsou tedy ideální pro mnoho průmyslových aplikací i v zhoršených pracovním podmínkách.

BeeTronics logoFirma ATesystem s.r.o. se stala oficiálním distributorem holandského výrobce špičkových a vysoce kvalitních malých monitorů - firmou BeeTronics. V naší nabídce tedy nově najdete monitory BeeTronics, které jsou ideálním řešením pro velké množství aplikací strojového vidění. 
Vyberte si z široké nabídky monitorů BeeTronics!

Robustní i elegantní monitory BeeTronics

Full HD monitor BeeTronics 10HDM

Monitory BeeTronics se vyznačují kompaktností (uhlopříčka 7-15"), vynikajícím obrazem až do rozlišení Full HD (1920x1080, resp. 1920x1200) i při pohledu z úhlu, variabilitou konektorů (HDMI, VGA, BNC a RCA) i širokými možnostmi umístění/montáže. 

BeeTronics 10HDM - boční pohledVětšina typů monitorů je vybavena stojanem pro umistění na stůl, některé modely také montážními lištami pro zabudování na vertikální či horizontální desku či do stěny. K monitorům je možno přiobjednat plochý držák VESA (75x75 cm nebo 100x100 cm).

Některé monitory BeeTronics jsou zasazeny do robustního a odolného kovového housingu a výborně se hodí pro umístění do zařízení či jednoúčelových strojů. 

Návrh kamerového systému a rozšířená podpora

Naše společnost ATEsystem s.r.o. jakožto distributor hi-tech kamer, objektivů a dalších komponent pro strojové vidění poskytuje nadstandardní technickou podporu a poradenství při řešení problémů spojených s návrhem a realizací komplexních projektů. Součástí našich služeb je také návrh vhodného objektivu pro konkrétní aplikaci, testy na vzorcích a možnost zapůjčení produktů k vyzkoušení.

Zobrazit širokou nabídku monitorů BeeTronics!

Logo
Top