kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

9. září 2014

Chtěli jste je, tady je máte: Nové kamery Basler se senzory Sony IMX 174

Vytvořil:

Tomáš Gřeš

Jedná se o jeden z nejlepších CMOS senzorů na trhu a výrobci kamer se předhánějí, kdo jej naimplementuje dříve. Slibuje vysoké snímkové frekvence, výbornou citlivost a nejvyšší kvalitu obrazu.

Jedná se o jeden z nejlepších CMOS senzorů na trhu a výrobci kamer se předhánějí, kdo jej naimplementuje dříve. Basler má nyní 4 modely, které tento senzor obsahují. Kamery nabízejí rozlišení 2.3 MP, globální závěrku a mimořádně dobrý poměr signálu od šumu.

Jak může tato kamera vylepšit váš kamerový systém?

Kamery nabízejí poměrně vysokou rychlost snímání 50 resp. 155 snímků za sekundu při velmi snadném připojení přes gigabitový ethernet nebo USB3.0.

Nasnímaný obraz je mimořádný: Kamery nabízejí kvantovou účinnost přes 70%, dynamický rozsah okolo 73 dB a extrémně nízký šum. Výsledkem jsou skvělé obrázky i při špatném osvětlení.

Jaké jsou cílové aplikace?

Všechny aplikace strojového vidění, kde je potřeba vysoká kvalita obrazu. Speciálně tyto kamery doporučujeme pro inteligentní dopravní systémy, kde je vysoký dynamický rozsah vyžadován. Vysoká citlivost je také velmi žádaná v mikroskopii.

Proč zrovna kamery Basler ace?

Mimořádné kvality senzoru Sony IMX 174 jsou pouze jedním z důvodů, proč použít kamery Basler ace ve vašem systému. Samotné kamery ace jsou nejúspěšnější sérií již po několik let. Vycházejí z malých rozměrů, bohaté výbavy funkcí, robustní konstrukce a vysoké variability. Kamery Basler ace jsou nasazeny v tisících aplikací po celém světě. Mimořádná kvalita a odolnost je také důvodem pro prodlouženou 3-letou záruku na všechny kamery Basler.

Tu kameru chci!

Není nic jednoduššího, než kontaktovat naše zástupce. Kamery vám rádi předvedeme nebo i zapůjčíme zcela zdarma. Kamery budou mimo jiné k vidění také na veletrhu VISION ve Stuttgartu (4.-6. listopadu, 2014).

Chci si vyzkoušet kameru se senzorem IMX 174!

Logo
Top