kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

15. únor 2018

Nová 120 MP kamera SVS-Vistek série HR

Vytvořil:

Michal Kebo

Představujeme vám novou kameru SVS-Vistek HR120 pro Camera Link s ultra vysokým rozlišením 120 MP! Tato kamera je ideálním řešením v aplikacích strojového vidění, které vyžadují vysokou přesnost nebo detekci velmi malého detailu ve velkém zorném poli.

SVS-Vistek HR120CCL - čelní pohledNěmecká firma SVS-Vistek představila dvě nové kamery  z modelové řady HR s ohromujícím rozlišením 120 megapixelů! - modely HR120MCL (černobílá varianta) a HR120CCL (barevná varianta).

Kamery disponují kvalitním CMOS senzorem Canon, který zajišťuje vysokou kvalitu a homogenitu obrazu. Modely kamery HR120 komunikují prostřednictvím rozhraní Camera Link s vysokou datovou propustností. 

Prohlédněte si specifikace a možná využití kamery SVS-Vistek série HR na produktové stránce - Kamera SVS-Vistek HR120.V nabídce ATEsystem najdete také ostatní modely kamer SVS-Vistek.

Prodej a technická podpora

Naše společnost ATEsystem s.r.o. je jediným oficiálním distributorem průmyslových kamer SVS-Vistek pro strojové vidění pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Součástí našich služeb je také servis, technická podpora a poradenství při stavbě kamerového systému. Máte-li zájem o cenovou nabídku, máte-li problém s kamerou, nebo se chcete jen tak poradit, zavolejte nám. Jsme tady pro vás!

Logo
Top