kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

1. prosinec 2017

Nová 12 megapixelová kamera Basler ace pro mikroskopii

Vytvořil:

Michal Kebo

Německý výrobce kamer, firma Basler, obohatila své portfolio kamer pro mikroskopii a představila novou 12 megapixelovou kameru v rámci balíčku Basler PowerPack for Microscopy.

Basler PowerPack pro mikroskopii - ace 12 MP

Nová kamera pro mikroskopii řady „ace“ je vybavena špičkovým senzorem Sony STARVIS s rozlišením 12,2 MP a rychlostí až 15 snímků za sekundu. Inovativní technologie senzoru pracuje na principu zpětného osvětlení pixelů (back side illuminated pixels) s velmi nízkou hodnotou temného šumu. Díky tomu kamera poskytuje vysoce kvalitní snímky i při nízké úrovni osvětlení. Kamera Basler ace pro mikroskopii dosahuje dynamického rozsahu až 71 dB.

Mikroskopie_biomedicína
Díky těmto unikátním vlastnostem je 12 MP kamera Basler ace skvělá volba pro širokou škálu mikroskopových aplikací – od rutinních laboratorních prací přes biomedicinské a vědecké aplikace, až po aplikace materiálové inspekce.

Mikroskopová kamera Basler ace 12,2 MP je vyráběna pro rozhraní USB 3.0. Kameru je možno zakoupit samostatně nebo jako součást balíčku Basler PowerPack pro mikroskopii. 

Logo
Top