kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

31. květen 2019

Basler SLP Controller – Flexibilní kontrolér s bohatými možnostmi pro ovládání světla kamerou

Vytvořil:

Michal Kebo

Kontrolér Basler SLP je užitečný doplněk kamer Basler a výrazně usnadňuje synchronizaci osvětlení s kamerami. Kontrolér je kompatibilní s většinou dostupných osvětlení pro strojové vidění a lze jej použít všude tam, kde jsou na osvětlení scény kladeny speciální požadavky.

Basler SLP Controller – nastavení systému vidění

Jakmile si vyberete vhodné osvětlení, jednoduše jej pomocí SLP kontroléru fyzicky propojíte s kamerou Basler. Tato konfigurace je určena pro kamery Basler ace U a L s podporou funkcionality Basler SLP, která výrazně zjednodušuje použití osvětlení. Funkce umožňuje pomocí parametrů kamery softwarově ovládat SLP kontrolér, který řídí osvětlení. Díky tomu můžete velmi jednoduše použít a přepínat různé režimy světla  - např. kontinuální režim, strobovací režim nebo režim ovedrive, kdy LED diody vybudíte na více než 100% výkonu na krátký časový úsek.

Basler SLP controller - schéma

Basler SLP controller - čelní pohledVýhody flexibilní konfigurace a nastavení

Basler SLP Controller lze použít s naprostou většinou průmyslových osvětlovačů. Možnosti konfigurace a nastavení kontroléru Basler SLP snížuje náklady na výběr, testování a integraci osvětlení (v průměru až o desítky procent). Další výhodou je jednoduchost zapojení (Plug-and-Play), především díky standardním kabelům a konektorům a jedinému softwarovému rozhraní pro konfiguraci celého systému - pylon Camera Software Suite.

Použití kontroléru Basler SLP také eliminuje potřebu separátního napájení osvětlení.

Prodej a technická podpora

Naše společnost ATEsystem s.r.o. je jediným oficiálním distributorem průmyslových kamer a komponent Basler pro strojové vidění pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Součástí našich služeb je také servis, technická podpora a poradenství při stavbě kamerového systému. Máte-li zájem o cenovou nabídku, máte-li problém s kamerou, nebo se chcete jen tak poradit, zavolejte nám. Jsme tady pro vás!

Logo
Top