kontakt kamery@atesystem.cz
kontakt +420 595 170 472

29. červen 2015

Basler pulse – kamera pro mikroskopii

Vytvořil:

Tomáš Gřeš

Jednoduché kamery s moderním designem a výkonem průmyslové kamery. Pohodlné připojení Plug&Play přes USB3.0. Určeno pro mikroskopii, živé náhledy i automatizované laboratoře.

Basler pulse - kamera pro mikroskopy

Nová kamera Basler Pulse na první pohled zaujme jednoduchým elegantním designem. Pod válcovým hliníkovým krytem se však skrývá tradičně výkonná technika Basler. Kamery Basler Pulse jsou určeny zejména pro použití v mikroskopii, v laboratořích, v dopravních prostředcích a všude mimo průmysl.

Uvnitř jsou použity moderní CMOS čipy s rozlišením 1,2 až 5 megapixelů. Všechny parametry kamery jsou programově nastavitelné, takže kamery Basler pulse jsou vhodným kandidátem pro integraci do automatických laboratorních zařízení s vyhodnocením obrazu. Kamera je k počítači připojena spolehlivým komunikačním rozhraním USB3.0 s protokolem USB3 Vision. To jí umožňuje posílat obraz v nejvyšší kvalitě, který není degradován kompresí. Pro starší systémy je kamera kompatibilní i s USB2.0.

USB3 Vision na kamerách BaslerKamera dále obsahuje rozšířené funkce pro vylepšení obrazu, jako eliminace šumu, antialiasing, gama korekce, barevné korekce, atd.

Tělo kamery má závit pro montáž na stativový šroub. Pro připojení mikroskopu nebo objektivu je určen závit CS-mount (s možnosti snadné konverze na C nebo S mount). Při průměru 38,8 mm a délce 28,2 mm je hmotnost kamery menší, než 60 g.

Kamery Basler pulse jsou Vám nyní k dispozici pro vyzkoušení. Seznam modelů naleznete na stránce produktu.

Logo
Top